Kadın Hastalıkları ve Doğum Ders Kitabı

Sevgili Öğrenciler
Biz İstanbul Medeniyet Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı eğitim kadrosu olarak siz hekim adayı arkadaşlarımızın eğitimlerine katkıda bulunmak adına bu kitabı hazırladık.

SKU: fe7e752f860e Category:

Description

Sevgili Öğrenciler
Biz İstanbul Medeniyet Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı eğitim kadrosu olarak siz hekim adayı arkadaşlarımızın eğitimlerine katkıda bulunmak adına bu kitabı hazırladık. Kadın Hastalıkları ve Doğum branşını pratik ve anlaşılır kılacak klinik ders takibinde ve hasta yaklaşımında başvurabileceğiniz bir kaynak oluşturmaya gayret gösterdik.
            Geleceğin doktorları olarak bilgi birikiminizi her zaman geliştirmenizin yanında bu bilgiyi işlemeyi ve kullanmayı da öğrenmeniz bu kitabı oluşturan ekibin nihai hedefidir. Emin olunuz ki ilerlediğiniz hekimlik yolunda vereceğiniz sınavların çoğu sadece kağıt üzerinde olmayacak bilgilerinizin yanında hastaya yaklaşımınız ve insancıl davranışlarınız da başarınızda önemli bir etken olacaktır. Kitabımızın sizlere faydalı olacağını umuyoruz.
            Kitabımızın hazırlanmasında emeği geçen saygıdeğer hocalarımıza ve araştırma görevlisi meslektaşlarımıza teşekkürlerimizi iletiyoruz. Bizlere kitabın derlemesinde önemli katkı sağlayan Arş. Gör. Dr. Damla Dökmeci Güney’e de teşekkürlerimizi iletiyoruz.
            Siz sevgili öğrencilerimizin de başarılarının devamını dileriz.
            Editörler
Prof. Dr. Ateş Karateke, Prof. Dr. Abdulkadir Turgut
 
(Tanıtım Bülteninden)
 

Additional information

book-author

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kadın Hastalıkları ve Doğum Ders Kitabı”

Your email address will not be published. Required fields are marked *