Sen Yürüyen Evrensin

Kim bilir, sen de bir zamanlar karanlıklar içinde nefessiz kaldın, boğuldun… Belki de hâlâ nefes alamıyorsun? Fakat karanlıktan aydınlığa çıkabilirsin! Çektiğin tüm acıların ve zorlukların üstesinden gelebilirsin.

SKU: 72d524b03636 Category:

Description

Kim bilir, sen de bir zamanlar karanlıklar içinde nefessiz kaldın, boğuldun… Belki de hâlâ nefes alamıyorsun? Fakat karanlıktan aydınlığa çıkabilirsin! Çektiğin tüm acıların ve zorlukların üstesinden gelebilirsin. Peki, bunu nasıl başaracaksın… İşte, Asım Yamak tam da bu soruların cevaplarını veriyor, Sen Yürüyen Evrensin kitabıyla.

Asım Yamak, içine sızdığı karanlık ve umutsuz hayatları sanki elinde sihirli bir değnek varmış gibi bir anda değiştiriyor. Olayların içindeki karanlık tünellerde danışanlarıyla birlikte ilerlerken tümelin sonundaki ışığa kadar nasıl rehberlik ettiğine tanık oluyoruz.

Yazar, kendi deyimiyle bize “Öncelikle durduğumuz yeri değiştirmeyi” öğretiyor; “Geçmişin karanlığına sırtımızı dönüp yüzümüzü aydınlığa çevirmemizi” sağlıyor. Tıpkı günebekan çiçekleri gibi ışığa bakmamız gerektiğini hatırlatıyor.
 
(Tanıtım Bülteninden)
 

Additional information

book-author

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Sen Yürüyen Evrensin”

Your email address will not be published. Required fields are marked *