Yaşama Ayarlan – Hayat Seni Bekliyor

“Farkındalık, enerji gibi kelimelerin daha yeni duyulmaya başladığı, spiritüel yaşam tarzının henüz bu kadar popüler olmadığı 2003 yılında tanıdım Nilgün’ü.

SKU: 76491f617b91 Category:

Description

“Farkındalık, enerji gibi kelimelerin daha yeni duyulmaya başladığı, spiritüel yaşam tarzının henüz bu kadar popüler olmadığı 2003 yılında tanıdım Nilgün’ü. Ve onda ilk dikkatimi çeken şuydu: Doğallık… Genelde enerjiyle uğraşan insanlar kitlelere daha fazla ulaşabilme adına ekstra bir `guru` elbisesi dikerler üzerlerine. Bu çok rahatsız edicidir. Basbayağı ‘ego’dur aslında. Nilgün ise böyle bir elbise giymeyi reddeden biriydi, öyle de kaldı. Bu alandaki bilgisini, birikimini aynı sakinlik ve doğallıkla insanlara vermeye devam etti. Şimdi Tune enerji seansları ve yöntemiyle bence bu işin zirvesinde. Oradan hepimize huzurla bakıyor. Nilgün’ün hikâyesini ve Tune`un sırlarını merak ediyorsanız bu kitabı mutlaka okumalısınız.”
Onur Baştürk – Gazeteci, Yazar
“ ‘Bırak gitsin’ demek karşıdan kolay gibi gözükse de nasıl uygulayacağımızı bilmediğimiz için bir türlü yapamayız. Nilgün işte tam da burada bizleri uyandırıyor…’’
Saba Tümer – Gazeteci, TV Haber ve Talk Show Sunucusu
 
(Tanıtım Bülteninden)
 

Additional information

book-author

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Yaşama Ayarlan – Hayat Seni Bekliyor”

Your email address will not be published. Required fields are marked *